Модуль обміну даними 1С:Підприємство, BAS з комплексом "СКАРБ"



Опис:

Комплекс "СКАРБ" автоматизує облік товарів для мереж аптек з точки зору складського управлінського обліку. 1С:Підприємство, BAS відображає складський, управлінський облік програми "СКАРБ" в бухгалтерському та податковому обліку.


Навіщо потрібен модуль:

Модуль обміну даними пов'язує дві зазначені програми. Товарний асортимент аптек може налічувати тисячі позицій, обсяг реалізації навіть за 1 день може перевищувати декількох сотень покупців, в чеках яких може фігурувати від двох до десяти позицій. Це унеможливлює ручний набір даних для бухгалтерського і податкового обліку в 1С:Підприємство, BAS. Для вирішення даного завдання був створений вказаний модуль.


Функціонал модуля:

Модуль в залежності від версії завантажує з скарбу товарний асортимент і в залежності від налаштувань заповнює (оновлює) довідник Номенклатура, Контрагенти, Договори контрагентів в 1С:Підприємство, BAS потім автоматично створює облікові документи і проводить їх. Згодом всі створені дані користувач може відкоригувати при необхідності.

Надходження товарів робіт і послуг створюються в системі за допомогою параметрів зазначених на закладці "Надходження". Реалізовано завантаження документів повернення товару постачальнику на закладці "Повернення постачальнику". Роздрібні продажи завантажуються в 1С:Підприємство, BAS за допомогою закладки "Роздріб (ПКО)". Підтримується готівковий розрахунок і розрахунок платіжними картами. Факт реалізації юр. або фіз. особам гуртом відображається в 1С:Підприємство, BAS за допомогою закладки "Реалізація". Модуль завантажує переміщення між торговими точками скарб в 1С:Підприємство, BAS на закладці "Переміщення". Даний модуль може зразу проводити завантажені документи. Є можливість фільтрувати завантаження по Зонам скарб.

Модуль працює в системі 1С:Підприємство та BAS з такими типами складів: автоматизована торгова точка, не автоматизована торгова точка, оптовий склад.

Функціонал самої програми СКАРБ ви можете знайти тут ...

Відео огляд: Обмін з СКАРБ

Є питання? Консультації спеціаліста за телефонами та email безкоштовні...

Ціни...

Корисно знати (на ):
Індекс інфляції за травень 2022: 1,027
Мінімальна ЗП: 6500.00 грн.
Прожитковий мінімум для працездатних: 2481.00 грн.
Ставка ПДФО: 18%
Поріг застосування пільги з ПДФО: 3470.00 грн.
Податкова соціальна пільга: 1240.50 грн.
Ставка військового збору: 1,5%
Мінімальна база ЄСВ: 6500.00 грн.
Максимальна база ЄСВ: 97500.00 грн.
Основна ставка ЄСВ: 22,0%
Облікова ставка НБУ: 25,0%

Обмін СКАРБ і 1с, BAS

краще рішення на сьогодні.

Зв'язок скарб з 1с, BAS

просто необхідно бухгалтерам аптек. Обмін даними між скарбом і 1с, BAS. Взаємозв'язок 1с, BAS і скарбу.

Передача даних СКАРБ в 1с, BAS

.

Перекинути дані з скарб в 1с, BAS

сьогодні просто як ніколи.

вивантажити і завантажити дані з СКАРБ в 1С, BAS

ви зможете за допомогою даного модуля.

Завантажити в 1с, BAS з СКАРБ

ви зможете за допомогою даної обробки.

Перенести товар з скарб в 1с, BAS

сьогодні простіше простого. Налаштувати скарб для Аптек. Облік в аптеках. 1с, BAS для Аптек. Скарб для Аптек. Бухгалтерський облік в аптеках. Податковий облік для аптек. Автоматизація аптек. Автоматизація обліку в аптеці.

Аптека і 1С, BAS

Передача інформації Скарб в 1с, BAS

.