Модуль обміну даними 1С:Підприємство, BAS з комплексом "СКАРБ"Опис:

Комплекс "СКАРБ" автоматизує облік товарів для мереж аптек з точки зору складського управлінського обліку. 1С:Підприємство, BAS відображає складський, управлінський облік програми "СКАРБ" в бухгалтерському та податковому обліку.


Навіщо потрібен модуль:

Модуль обміну даними пов'язує дві зазначені програми. Товарний асортимент аптек може налічувати тисячі позицій, обсяг реалізації навіть за 1 день може перевищувати декількох сотень покупців, в чеках яких може фігурувати від двох до десяти позицій. Це унеможливлює ручний набір даних для бухгалтерського і податкового обліку в 1С:Підприємство, BAS. Для вирішення даного завдання був створений вказаний модуль.


Функціонал модуля:

Модуль завантажує з скарбу товарний асортимент і в залежності від налаштувань заповнює (оновлює) довідник Номенклатура, Контрагенти, Договори контрагентів в 1С:Підприємство, BAS потім автоматично створює облікові документи і проводить їх. Згодом все створені дані користувач може відкоригувати при необхідності.

Надходження товарів робіт і послуг створюються в системі за допомогою параметрів зазначених на закладці "Прихід". Реалізовано завантаження документів повернення товару постачальнику на закладці "Повернення постачальнику". Автоматичне створення вхідних податкових накладних можливо за допомогою закладки "ЗКП". Проведення оплати за товар і повернень завантажується в 1С:Підприємство, BAS за допомогою закладки "ПКО". Підтримується готівковий розрахунок і розрахунок платіжними картами. Реалізовано автоматичне створення підсумкових податкових накладних для кінцевого споживача - закладка "НН роздріб". Факт реалізації відображається в 1С:Підприємство, BAS за допомогою закладки "Реалізація". Модуль завантажує переміщення між торговими точками скарб в 1С:Підприємство, BAS на закладці "Переміщення". Модуль полегшує введення залишків в систему 1С:Підприємство, BAS по товарах шляхом завантаження з скарба на закладці "Залишки".

Модуль працює в системі 1С:Підприємство та BAS з такими типами складів: автоматизована торгова точка, не автоматизована торгова точка, оптовий склад.

Функціонал самої програми СКАРБ ви можете знайти тут ...

Є питання? Консультації спеціаліста за телефонами та email безкоштовні...

Ціни...

Корисно знати (на ):
Індекс інфляції за травень 2021: 1,013
Мінімальна ЗП: 6000 грн.
Прожитковий мінімум для працездатних: 2270 грн.
Ставка ПДФО: 18%
Поріг застосування пільги з ПДФО: 3180 грн.
Податкова соціальна пільга: 1135 грн.
Ставка військового збору: 1,5%
Мінімальна база ЄСВ: 6000 грн.
Максимальна база ЄСВ: 90000 грн.
Основна ставка ЄСВ: 22,0%
Облікова ставка НБУ: 7,5%

Обмін СКАРБ і 1с, BAS

краще рішення на сьогодні.

Зв'язок скарб з 1с, BAS

просто необхідно бухгалтерам аптек. Обмін даними між скарбом і 1с, BAS. Взаємозв'язок 1с, BAS і скарбу.

Передача даних СКАРБ в 1с, BAS

.

Перекинути дані з скарб в 1с, BAS

сьогодні просто як ніколи.

вивантажити і завантажити дані з СКАРБ в 1С, BAS

ви зможете за допомогою даного модуля.

Завантажити в 1с, BAS з СКАРБ

ви зможете за допомогою даної обробки.

Перенести товар з скарб в 1с, BAS

сьогодні простіше простого. Налаштувати скарб для Аптек. Облік в аптеках. 1с, BAS для Аптек. Скарб для Аптек. Бухгалтерський облік в аптеках. Податковий облік для аптек. Автоматизація аптек. Автоматизація обліку в аптеці.

Аптека і 1С, BAS

Передача інформації Скарб в 1с, BAS

.