Модуль обміну даними з комплексом "ПАРАЦЕЛЬС"Опис:

Комплекс "ПАРАЦЕЛЬС" автоматизує облік товарів для мереж аптек з точки зору складського управлінського обліку. 1С:Підприємство, BAS відтворює складський управлінський облік програми "ПАРАЦЕЛЬС" в бухгалтерському та податковому обліку.


Навіщо потрібен модуль:

Модуль обміну даними пов'язує дві зазначені програми. Товарний асортимент аптек може налічувати тисячі позицій, обсяг реалізації навіть за 1 день може перевищувати декількох сотень покупців, в чеках яких може фігурувати від двох до десяти позицій. Це унеможливлює ручний набір даних для бухгалтерського і податкового обліку в 1С:Підприємство та BAS. Для вирішення даного завдання був створений вказаний модуль.


Функціонал модуля:

Модуль завантажує з Парацельс товарний асортимент і в залежності від налаштувань заповнює (оновлює) довідник Номенклатура, Контрагенти, Договори контрагентів в 1С:Підприємство, BAS, автоматично створює облікові документи і проводить їх. Згодом всі створені дані користувач може відкоригувати при необхідності.

Надходження товарів робіт і послуг створюються в системі з урахуванням параметрів зазначених на закладці "Прихід". Реалізована завантаження документів повернення товару постачальнику на закладці "Повернення постачальнику". Проведення оплати за товар і повернень завантажується в 1С:Підприємство, BAS за допомогою закладки "ПКО". Підтримується готівковий розрахунок і розрахунок платіжними картами. Реалізовано автоматичне створення підсумкових податкових накладних для кінцевого споживача. Модуль завантажує переміщення між торговими точками Парацельс в 1С:Підприємство, BAS на закладці "Переміщення".

Модуль працює в системі 1С:Підприємство, BAS як з не автоматизованої торговою точкою так і автоматизованою. Тобто можливо вести облік товарів по кожній номенклатурі або як товари в асортименті.

Функціонал самої програми ПАРАЦЕЛЬС ви можете знайти тут ...

Є питання? Консультації спеціаліста за телефонами та email безкоштовні...

Ціни...

Корисно знати (на ):
Індекс інфляції за травень 2022: 1,027
Мінімальна ЗП: 6500.00 грн.
Прожитковий мінімум для працездатних: 2481.00 грн.
Ставка ПДФО: 18%
Поріг застосування пільги з ПДФО: 3470.00 грн.
Податкова соціальна пільга: 1240.50 грн.
Ставка військового збору: 1,5%
Мінімальна база ЄСВ: 6500.00 грн.
Максимальна база ЄСВ: 97500.00 грн.
Основна ставка ЄСВ: 22,0%
Облікова ставка НБУ: 25,0%

Обмін ПАРАЦЕЛЬС і 1С, BAS

краще рішення на сьогодні.

Зв'язок ПАРАЦЕЛЬС з 1С, BAS

просто необхідно бухгалтерам аптек. Обмін даними між Парацельс і 1С, BAS. Взаємозв'язок 1С, BAS і Парацельс.

Передача даних ПАРАЦЕЛЬС в 1С, BAS

.

Перекинути дані з ПАРАЦЕЛЬС в 1С, BAS

сьогодні просто як ніколи.

вивантажити і завантажити дані з ПАРАЦЕЛЬС в 1С

ви зможете за допомогою даного модуля.

Завантажити в BAS з ПАРАЦЕЛЬС

ви зможете за допомогою даної обробки.

Перенести товар з ПАРАЦЕЛЬС в 1С, BAS

сьогодні простіше простого. Налаштувати ПАРАЦЕЛЬС для Аптек. Облік в аптеках. 1С, BAS для Аптек. ПАРАЦЕЛЬС для Аптек. Бухгалтерський облік в аптеках. Податковий облік для аптек. Автоматизація аптек. Автоматизація обліку в аптеці.

Аптека і 1С, BAS

Підприємство.

Передача інформації ПАРАЦЕЛЬС в 1С, BAS

.