Мобільний додаток Агент.


Агент

    Мобільний додаток Агент розроблено на базі мобільної платформи і призначене для автоматизації діяльності торгових агентів. Цей мобільний додаток далі Агент можна встановлювати на кпк, телефони, планшети під управлінням системи Android. За допомогою Агента торговий представник має можливість, не перебуваючи в офісі, оформляти замовлення клієнта, дивитися заборгованість клієнта, дивитися залишки та ціни на товари. Зв'язок з центральною базою підприємства може здійснюватися по каналах 3G, WiFi, GPRS. Також після першої синхронізації система містить всю необхідну інформацію щоб працювати автономно. Агент зберігає у своїй базі на мобільному пристрої інформацію про Організаціях підприємства, Складах, Контрагентів, Товарах, Одиницях виміру, Типах цін, Цінах ... Агент може працювати з будь-якою конфігурацією.


Агент

    Для роботи з Агентом необхідно виконати вхід в систему. Початково користувачів налаштовує адміністратор. Кожному користувачеві Агента присвоюється ім'я і пароль. При синхронізації замовлень оператори Back офісу бачать який торговий представник оформив замовлення.


Агент

    Агент містить інформацію про покупців. Для цього служить довідник Контрагенти. цей довідник групується по групах для зручності роботи. У довіднику видно інформація про борг контрагента. Кожен контрагент має свій основний тип ціни. З цього типу ціни йому за умовчанням заповнюється Замовлення.


Агент

    Товари та інформація про них міститься в довіднику Товари. Товари в довіднику згруповані по групах для зручності роботи. Кожен товар має свою основну одиницю виміру до якої прив'язана ціна товару. В цьому довіднику можна побачити залишок товару на складах, що дуже зручно при роботі торгового агента.


Агент

    Система Агент зберігає ціну для кожного товару в розрізі одиниць виміру і типів цін. Одиниці виміру потрібні якщо один і той же товар буде відпускатися в різних одиницях виміру, а типи цін потрібні, щоб програма автоматично підставила ціну для конкретного контрагента при оформленні замовлення.


Агент

    Документ Замовлення мобільного застосування Агент служить для оформлення замовлення покупця. У шапці документа вказується організація, склад, контрагент, а в табличній частині товари, одиниця виміру, кількість, ціна, сума. Для зручності роботи в замовленні реалізований Підбір. Цей механізм відкриває довідник товарів і менеджер одним натисканням додає товар в замовлення, при цьому програма запитує тільки кількість. Ціна товару визначається автоматично і сума розраховується теж автоматом. При необхідності після закінчення підбору можна поміняти ціну або кількість того чи іншого товару замовлення шляхом вибору необхідної рядки документа.


Агент

    Синхронізація з центральною базою здійснюється за допомогою натискання кнопки Синхронізація. Мобільний додаток Агент встановлює зв'язок через інтернет з сервером в офісі і виконує обмін даними. Синхронізація буває двох типів: повна і синхронізація замовлень. При повній синхронізації Агент оновлює всю базу даних: контрагентів, товари, борги, ціни, залишки ...., а при синхронізації замовлень - відправляє на центральний сервер тільки створені замовлення. Вивантажені замовлення позначаються прапорцем Вивантажено в шапці замовлення. Для зміни і повторної вивантаження замовлення цей прапор можна зняти, змінити замовлення і повторно відправити його на сервер. синхронізацію можна скасувати, це актуально, якщо обмін йде тривалий час в слідстві повільного каналу інтернет. Всі етапи синхронізації видно у вікні повідомлень під кнопками.

     Мобільний додаток Агент може бути легко доопрацьовано під персональні побажання Замовника. Агент має найвигіднішу цінове позиціонування. Агент вкрай простий і зручний програмний продукт, який дозволить менеджерам в перший же день приступити до роботи без спеціального навчання це приведе розвантаженню офісних співробітників і збільшення продажів.

Шановні клієнти якщо у вас ще залишилися питання телефонуйте, консультації БЕЗКОШТОВНІ ...
Ціни...

Корисно знати (на ):
Індекс інфляції за травень 2022: 1,027
Мінімальна ЗП: 6500.00 грн.
Прожитковий мінімум для працездатних: 2481.00 грн.
Ставка ПДФО: 18%
Поріг застосування пільги з ПДФО: 3470.00 грн.
Податкова соціальна пільга: 1240.50 грн.
Ставка військового збору: 1,5%
Мінімальна база ЄСВ: 6500.00 грн.
Максимальна база ЄСВ: 97500.00 грн.
Основна ставка ЄСВ: 22,0%
Облікова ставка НБУ: 25,0%
Купити

мобільний додаток Миколаїв

, кпк програма Миколаїв, програма для планшета.

торговий агент

програма менеджер програма планшет, програма на телефон Миколаїв, додаток для андроїд купити, програма для андроїд купити, програма Агент для андроїд купити, додаток Агент для андроїд, додаток Agent для Android. Agent Android налаштувати Миколаїв,

мобільна торгівля

програма для менеджерів кпк Миколаїв, програма для агентів планшет Миколаїв,

мобільний додаток 1С

Підприємство 8, зв'язок 1с з кпк Миколаїв, зв'язок 1с з планшетом Миколаїв

торгівля планшет

,

торгівля кпк

, торгове обладнання, купити програму для торгівлі, 1С Підприємство

мобільна платформа

, мобільний додаток смартфон, додаток для торгівлі, програма для торгівлі Миколаїв,

облік замовлень кпк

,

облік продажів кпк

,

контрагенти і товари на кпк